MPB01-1B54-S-CAP-WT-D
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-MPB01-1B54-S-CAP-WT-D-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPB01-1B54-S-CAP-WT-D
תיאור
SPST, THROUGH HOLE, 5.4 MM PUSH,
מודלים EDA/CAD
MPB01-1B54-S-CAP-WT-D דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (אמפר)
14mA (DC)
יצרן
מתח נקוב - DC
28 V
סדרה
סוג מפעיל (Actuator)
עגול, לחצן
פעיל
לבן
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 80°C