PR25-12V-S-360-1A-E
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-PR25-12V-S-360-1A-E-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PR25-12V-S-360-1A-E
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 12V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 12VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PR25-12V-S-360-1A-E דגמים
קטגוריה
תצורת הסיומת
פין PC
יצרן
ערכי איטום
אטום - במלואו
סדרה
בידוד סליל
Class B
אריזה
תיבה
מתח מחייב-פעולה
9VDC
סטטוס החלק
פעיל
מתח מחייב-שחרור
1.2VDC
סוג ההרכבה
זמן פעולה
10 ms
מתח סליל
זמן שחרור
5 ms
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 70°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
15 A
חומר מגע
תחמוצת כסף-בדיל (AgSnO)
מתח מיתוג
300VAC, 30VDC - מקס'
סוכנות הרשאות
cURus
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏2770‏, W‏300‏
סוג ממסר
זרם סליל
30 mA
התנגדות סליל
400 Ohms