PRL1-24V-SC-2A
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-PRL1-24V-SC-2A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PRL1-24V-SC-2A
תיאור
RELAY GEN PURPOSE DPST 16A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר DPST-NO (2 FormA) 24VDC סליל חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PRL1-24V-SC-2A דגמים
קטגוריה
סוג סליל
נעילה, סליל יחיד
יצרן
תצורת הסיומת
פין PC
סדרה
מתח מחייב-פעולה
19.2VDC
אריזה
צינור
מתח מחייב-שחרור
19.2VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
15 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
15 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
צורת מגע
DPST-NO (2 FormA)
חומר מגע
סגסוגת כסף
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
16 A
סוכנות הרשאות
cURus
מתח מיתוג
‎277VAC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏5540‏
התנגדות סליל
720 Ohms
זרם סליל
33.3 mA