PRL3-24V-DC-1A
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-PRL3-24V-DC-1A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PRL3-24V-DC-1A
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 24V
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPST-NA (1 Form A) 24VDC סליל חור מעבר
מודלים EDA/CAD
PRL3-24V-DC-1A דגמים
קטגוריה
סוג סליל
נעילה, סליל כפול
מתח מחייב-פעולה
19.2VDC
מתח מחייב-שחרור
19.2VDC
זמן פעולה
8 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
5 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
צורת מגע
SPST-NA (1 Form A)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
מתח מיתוג
‎277VAC‏, 30VDC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏2770‏, W‏300‏
התנגדות סליל
720 Ohms
זרם סליל
33.3 mA