PRL3-24V-SC-1C
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-PRL3-24V-SC-1C-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PRL3-24V-SC-1C
תיאור
RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
תיאור מפורט
שימוש כללי ממסר SPDT (1 Form C) 24VDC סליל חור מעבר
מודלים EDA/CAD
PRL3-24V-SC-1C דגמים
קטגוריה
סוג סליל
נעילה, סליל יחיד
מתח מחייב-פעולה
19.2VDC
מתח מחייב-שחרור
19.2VDC
זמן פעולה
8 ms
סוג ההרכבה
זמן שחרור
5 ms
מתח סליל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
צורת מגע
SPDT (1 Form C)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
10 A
מתח מיתוג
‎277VAC‏, 30VDC - מקס'
סוג ממסר
עומס - מיתוג מקסימלי
VA‏2770‏, W‏300‏
התנגדות סליל
720 Ohms
זרם סליל
33.3 mA