PTN16-A100220K1B1
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-PTN16-A100220K1B1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PTN16-A100220K1B1
תיאור
POT 100K OHM 1/8W CARBON LINEAR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100k Ohm 1 סעפות לינארי חור מעבר פוטנציומטר מעצור 1.0 סיבוב פחמן 0.125W, 1/8W פיני PC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PTN16-A100220K1B1 דגמים
קטגוריה
מספר קבצים
1
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
סוג כוונון
כוונון צידי
סדרה
סיבוב
305°
אריזה
מגש
חומר התנגדותי
פחמן
סטטוס החלק
פעיל
תצורת הסיומת
פיני PC
התנגדות (Ohms)
100k
סוג מפעיל (Actuator)
משוננים ומחורצים
טולרנס
±20%
אורך מפעיל (Actuator)
0.787‏ אינץ' (20.00‏ מ"מ)
הספק (Watts)
0.125W, 1/8W