SPG145-56
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-SPG145-56-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SPG145-56
תיאור
TEG, 5 V / 2.9 A OUTPUT, 56 X 56
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
TEG‏ (גנרטור תרמואלקטרי) 14.5W ב-27°C 2.9 A 300°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SPG145-56 דגמים
קטגוריה
גובה
5.55 מ"מ
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
מספר הדרגות
1
אריזה
תיבה
זרם - מקס'
2.9 A
סטטוס החלק
פעיל
מתח - מקס'
5 V
סוג
TEG‏ (גנרטור תרמואלקטרי)
התנגדות
1.67 Ohms
גודל / מידה
מרובע - אורך 56.00‏ מ"מ x‏ רוחב 56.00‏ מ"מ
טמפרטורת פעולה
300°C
Qmax‏ @ Th
14.5W ב-27°C