TBDR-12-15-BK
TBDR-12-15-BK
TBDR-12-15-BK
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-TBDR-12-15-BK-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TBDR-12-15-BK
תיאור
1.5 MM WIRE SIZE, UL94 V-0, BLAC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר בלוק הדקים 4 חיבורים השחל שחור ‎14-26 AWG‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TBDR-12-15-BK דגמים
קטגוריה
זרם - IEC
16 A
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
מתח - IEC
500V
סדרה
זרם - UL
15 A
אריזה
תיבה
מתח - UL
300V