TBP02P1-381-04YL
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-TBP02P1-381-04YL-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TBP02P1-381-04YL
תיאור
TERM BLOCK PLUG 4POS 3.81MM
תיאור מפורט
4 בלוק הדקים עם מיקום תקע, שקעי נקבה 0.150‏ אינץ' (3.81‏ מ"מ) 180° תלוי חופשי (בשורה)
קטגוריה
זרם - UL
8 A
מתח - UL
300 V
סדרה
מידה או תחום מידות של חוט - AWG
‎16-28 AWG‎
אריזה
שקית
עובי או תחום עוביי חוטים - ממ"ר
1.5 ממ"ר
צבע
צהוב
סוג
תקע, שקעי נקבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מספר המיקומים
4
גימור חיבור מגע
ניקל
מיקומים לרמה
4
1
גודל בורג
M2
פסיעה
0.150‏ אינץ' (3.81‏ מ"מ)
מומנט - בורג
‎0.2Nm (1.7Lb-In)‎
כניסת חוט התקע
180°
אורך חישוף החוט
7 מ"מ
תצורת הסיומת
בורג - קפיץ עלה, מגן חוטים
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
זרם - IEC
7A
גובה הבידוד
מתח - IEC
250 V