TBP02R1-381-03BE
TBP02R1-381-03BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP02R1-381-03BE
מק"ט מוצר של DigiKey
102-6481-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TBP02R1-381-03BE
תיאור
TERM BLOCK HDR 3POS 3.81MM
מודלים EDA/CAD
TBP02R1-381-03BE דגמים
קטגוריה
מתח - IEC
250 V
זרם - UL
8 A
סדרה
מתח - UL
300 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סוג
ראש, פיני זכר, מעוטף (4 צדדים)
גימור חיבור מגע
בדיל
מספר המיקומים
3
מאפיינים
מוביל חריץ (Notch)
מיקומים לרמה
3
פוליאמיד (PA66), ניילון 6/6
כיוון פס פינים
90‎°‎, זווית ישרה
אורך זנב המגע
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
תצורת הסיומת
לחם (Solder)
גובה הבידוד
סוג ההרכבה
חור מעבר
מספר מוצר בסיס
זרם - IEC
7A