TBP02R2-381-08OR
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-TBP02R2-381-08OR-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TBP02R2-381-08OR
תיאור
TERM BLOCK HDR 8POS 3.81MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 בלוק הדקים עם מיקום ראש, פיני זכר, מעוטף (4 צדדים) 0.150‏ אינץ' (3.81‏ מ"מ) אנכי חור מעבר
קטגוריה
זרם - IEC
7A
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
מתח - IEC
250 V
סדרה
זרם - UL
8 A
אריזה
שקית
מתח - UL
300 V
סטטוס החלק
פעיל
צבע
כתום
סוג
ראש, פיני זכר, מעוטף (4 צדדים)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C