TBP02R2-381-12BE
מק"ט מוצר של DigiKey
102-6501-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TBP02R2-381-12BE
תיאור
TERM BLOCK HDR 12POS 3.81MM
תיאור מפורט
12 בלוק הדקים עם מיקום ראש, פיני זכר, מעוטף (4 צדדים) 0.150‏ אינץ' (3.81‏ מ"מ) אנכי חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TBP02R2-381-12BE דגמים
קטגוריה
זרם - IEC
7A
מתח - IEC
250 V
סדרה
זרם - UL
8 A
מתח - UL
300 V
צבע
כחול
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C