TBP03P2-350-04BEGY
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-TBP03P2-350-04BEGY-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TBP03P2-350-04BEGY
תיאור
TERM BLOCK PLUG 4POS 3.50MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4 בלוק הדקים עם מיקום תקע, שקעי נקבה 0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ) 180° תלוי חופשי (בשורה)
קטגוריה
מתח - IEC
320 V
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
זרם - UL
8 A
סדרה
מתח - UL
300 V
אריזה
תיבה
מידה או תחום מידות של חוט - AWG
‎16-28 AWG‎
סטטוס החלק
פעיל
עובי או תחום עוביי חוטים - ממ"ר
1.5-0.2 ממ"ר
סוג
תקע, שקעי נקבה
צבע
כחול
מספר המיקומים
4
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מיקומים לרמה
4
גימור חיבור מגע
בדיל
מספר הרמות
1
מאפיינים
מופעל לחצן
פסיעה
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
כניסת חוט התקע
180°
אורך חישוף החוט
9 - 10 מ"מ
תצורת הסיומת
ללא בורג - קפיץ רגל, קפיץ לחיצה
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
חומר הבית
פוליאמיד (PA66), ניילון 6/6
זרם - IEC
8A