TBP03P4-350-03BE
TBP03P4-350-03BE
The Ultimate Guide to Terminal Block Selection
TBP03P4-350-03BE
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-TBP03P4-350-03BE-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TBP03P4-350-03BE
תיאור
TERM BLOCK PLUG 3POS 3.50MM
תיאור מפורט
3 בלוק הדקים עם מיקום תקע, שקעי נקבה 0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ) 90° תלוי חופשי (בשורה)
קטגוריה
זרם - UL
8 A
מתח - UL
300 V
סדרה
מידה או תחום מידות של חוט - AWG
‎16-28 AWG‎
אריזה
תיבה
עובי או תחום עוביי חוטים - ממ"ר
1.5-0.2 ממ"ר
צבע
כחול
סוג
תקע, שקעי נקבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
מספר המיקומים
3
גימור חיבור מגע
ניקל
מיקומים לרמה
3
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר הרמות
1
גודל בורג
M2
פסיעה
מומנט - בורג
‎0.2Nm (1.7Lb-In)‎
כניסת חוט התקע
90°
אורך חישוף החוט
6 - 7 מ"מ
תצורת הסיומת
בורג
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סוג ההרכבה
תלוי חופשי (בשורה)
חומר הבית
פוליאמיד (PA66), ניילון 6/6
זרם - IEC
7A
גובה הבידוד
מתח - IEC
320 V