TBP03R1-350-04GR
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-TBP03R1-350-04GR-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TBP03R1-350-04GR
תיאור
TERM BLOCK HDR 4POS 3.50MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TBP03R1-350-04GR דגמים
קטגוריה
זרם - IEC
7A
מתח - IEC
250 V
סדרה
זרם - UL
8 A
מתח - UL
300 V
צבע
ירוק
סוג
ראש, פיני זכר, מעוטף (4 צדדים)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C