TBP03R2-350-03GR
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-TBP03R2-350-03GR-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TBP03R2-350-03GR
תיאור
TERM BLOCK HDR 3POS 3.50MM
תיאור מפורט
3 בלוק הדקים עם מיקום ראש, פיני זכר, מעוטף (4 צדדים) 0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ) אנכי חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TBP03R2-350-03GR דגמים
קטגוריה
זרם - IEC
7A
מתח - IEC
250 V
סדרה
זרם - UL
8 A
מתח - UL
300 V
צבע
ירוק
סוג
ראש, פיני זכר, מעוטף (4 צדדים)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C