TS32-7-35-BK-B-260-RA-SMT-TR
TS32-7-35-BK-B-260-RA-SMT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-TS32-7-35-BK-B-260-RA-SMT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2223-TS32-7-35-BK-B-260-RA-SMT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2223-TS32-7-35-BK-B-260-RA-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TS32-7-35-BK-B-260-RA-SMT-TR
תיאור
7 X 3.5 MM, 1.1 MM ACTUATOR HEIG
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתגי מגע SPST-NO מופעל צד הרכבה משטחית, זווית ישרה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
אורך המפעיל (Actuator), זווית ישרה
3.50 מ"מ
יצרן
כיוון מפעיל (Actuator)
מופעל צד
סדרה
תצורת הסיומת
מוליך J
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מיתאר
7.00 מ"מ × 3.50 מ"מ
סטטוס החלק
פעיל
הארה
לא-מואר
מעגל
SPST-NO
כוח פעולה
260gf
פונקציית מתג
מופסק-רגעי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכי מגעים @ מתח
0.05A ב-12VDC