UJ20-C-H-C-MSMT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-UJ20-C-H-C-MSMT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2223-UJ20-C-H-C-MSMT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2223-UJ20-C-H-C-MSMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UJ20-C-H-C-MSMT-TR
תיאור
CONN RCPT USB 2.0 TYPE C SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UJ20-C-H-C-MSMT-TR דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סדרה
מספר היציאות
1
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג זרם (אמפר)
0.25A, 1.25A, 5A
סטטוס החלק
פעיל
מתח - נומינלי
20VDC