UJ20-C-V-SMT-TR-68
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-UJ20-C-V-SMT-TR-68TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2223-UJ20-C-V-SMT-TR-68CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2223-UJ20-C-V-SMT-TR-68DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UJ20-C-V-SMT-TR-68
תיאור
CONN RCPT USB 2.0 TYPE C SMD PCB
תיאור מפורט
USB-C‏ (USB Type-C) USB 2.0 שקע מחבר 24 (16 + 8 דמה) Position הרכבה משטחית, חור מעבר
מודלים EDA/CAD
UJ20-C-V-SMT-TR-68 דגמים
קטגוריה
הגנת חדירות
IP68 - אטים אבק, חסין מים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג זרם (אמפר)
0.25A, 1.25A, 5A
מתח - נומינלי
20VDC