UJ32-C-H-G-SMT-1-P24-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-UJ32-C-H-G-SMT-1-P24-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2223-UJ32-C-H-G-SMT-1-P24-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2223-UJ32-C-H-G-SMT-1-P24-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UJ32-C-H-G-SMT-1-P24-TR
תיאור
CONN RCPT USB 3.2 TYPE C SMD RA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
USB-C‏ (USB Type-C) USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1 Gen 1, Superspeed (USB 3.0)) שקע מחבר 24 Position הרכבה משטחית, זווית ישרה; חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UJ32-C-H-G-SMT-1-P24-TR דגמים
קטגוריה
מאפיינים
עובי גימור 3.0‏ מיקרו-אינץ'
יצרן
Same Sky (Formerly CUI Devices)
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
סדרה
מספר היציאות
1
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
דירוג זרם (אמפר)
0.25A, 1.25A, 5A
סטטוס החלק
פעיל
מתח - נומינלי
48VDC