UP32-C-V-G-TH-P24-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2223-UP32-C-V-G-TH-P24-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2223-UP32-C-V-G-TH-P24-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2223-UP32-C-V-G-TH-P24-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UP32-C-V-G-TH-P24-TR
תיאור מפורט
USB-C‏ (USB Type-C) USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1 Gen 1, Superspeed (USB 3.0)) תקע מחבר 24 Position הרכבה משטחית, חור מעבר
מודלים EDA/CAD
UP32-C-V-G-TH-P24-TR דגמים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
0.25A, 1.25A, 3A
מתח - נומינלי
30VDC