CIGT201208EH1R0MNE
מק"ט מוצר של DigiKey
1276-6886-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1276-6886-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1276-6886-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CIGT201208EH1R0MNE
תיאור
FIXED IND 1UH 3.1A 55 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 29
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1 µH מסוכך ציפוי דק משרן 3.1 A ‎55mOhm מקס' 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CIGT201208EH1R0MNE דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
3.2A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎55mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
1 MHz
סוג
ציפוי דק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
השראות
מארז ההתקן של הספק
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±20%