CL05B104KO5NFNC | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 31 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 0.1 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה X7R 0402 (1005 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CL05B104KO5NFNC דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
טולרנס ±10% | עובי (מרבי) 0.022 אינץ' (0.55 מ"מ) |