CL05B104KO5NNNC
מק"ט מוצר של DigiKey
1276-1001-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1276-1001-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1276-1001-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CL05B104KO5NNNC
תיאור
CAP CER 0.1UF 16V X7R 0402
תיאור מפורט
0.1 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0402 (1005 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CL05B104KO5NNNC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%