CL10Z106MQ9VPNC
מק"ט מוצר של DigiKey
1276-CL10Z106MQ9VPNCTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1276-CL10Z106MQ9VPNCCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CL10Z106MQ9VPNC
תיאור
CAP CER 10UF 6.3V X7T 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF ±20% 6.3V קבלי קרמיקה ‎X7T‎ 0603 (1608 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
שימוש כללי
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
טולרנס
±20%