CL21A475KBQNNNE
מק"ט מוצר של DigiKey
1276-1248-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1276-1248-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1276-1248-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CL21A475KBQNNNE
תיאור
CAP CER 4.7UF 50V X5R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X5R‎ 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CL21A475KBQNNNE דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±10%