CL21B102KBANFNC
מק"ט מוצר של DigiKey
1276-2424-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1276-2424-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1276-2424-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CL21B102KBANFNC
תיאור
CAP CER 1000PF 50V X7R 0805
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 50V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CL21B102KBANFNC דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%