CL21B102KCANNNC
מק"ט מוצר של DigiKey
1276-1169-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1276-1169-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1276-1169-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CL21B102KCANNNC
תיאור
CAP CER 1000PF 100V X7R 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1000 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CL21B102KCANNNC דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
טולרנס
±10%