CL21X226MQQNNNG
מק"ט מוצר של DigiKey
1276-6501-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1276-6501-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1276-6501-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CL21X226MQQNNNG
תיאור
CAP CER 22UF 6.3V X6S 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µF ±20% 6.3V קבלי קרמיקה ‎X6S‎ 0805 (2012 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CL21X226MQQNNNG דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
טולרנס
±20%