CL21Z226MQYVPNE
מק"ט מוצר של DigiKey
1276-CL21Z226MQYVPNETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1276-CL21Z226MQYVPNECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1276-CL21Z226MQYVPNEDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CL21Z226MQYVPNE
תיאור
CAP CER 22UF 6.3V X7T 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
22 µF ±20% 6.3V קבלי קרמיקה ‎X7T‎ 0805 (2012 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
שימוש כללי
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
0805 (2012 מטרי)
טולרנס
±20%