CL31B106KAHVPNE | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 10UF 25V X7R 1206 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 31 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 10 µF ±10% 25V קבלי קרמיקה X7R 1206 (3216 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CL31B106KAHVPNE דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
יצרן | מאפיינים שימוש כללי |
סדרה | ערכים נקובים AEC-Q200 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | יישומים |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה |
קיבוליות | מארז / תיבה 1206 (3216 מטרי) |
טולרנס ±10% | גודל / מידה אורך 0.126 אינץ' x רוחב 0.063 אינץ' (3.20 מ"מ x 1.60 מ"מ) |