CL31B106KAHVPNE
מק"ט מוצר של DigiKey
1276-6814-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1276-6814-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1276-6814-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CL31B106KAHVPNE
תיאור
CAP CER 10UF 25V X7R 1206
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF ±10% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CL31B106KAHVPNE דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
שימוש כללי
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
טולרנס
±10%