CL31B225KAHNNNE
מק"ט מוצר של DigiKey
1276-1072-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1276-1072-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1276-1072-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CL31B225KAHNNNE
תיאור
CAP CER 2.2UF 25V X7R 1206
תיאור מפורט
2.2 µF ±10% 25V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1206 (3216 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CL31B225KAHNNNE דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
קיבוליות
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.063‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 1.60‏ מ"מ)
טולרנס
±10%