CL31Z476MRKVPNE
מק"ט מוצר של DigiKey
1276-CL31Z476MRKVPNETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1276-CL31Z476MRKVPNECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CL31Z476MRKVPNE
תיאור
CAP CER 47UF 4V X7T 1206
תיאור מפורט
47 µF ±20% 4V קבלי קרמיקה ‎X7T‎ 1206 (3216 מטרי)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
שימוש כללי
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
מארז‏ / תיבה
1206 (3216 מטרי)
טולרנס
±20%