CL32B226KOJVPNE
מק"ט מוצר של DigiKey
1276-6817-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1276-6817-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1276-6817-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CL32B226KOJVPNE
תיאור
CAP CER 22UF 16V X7R 1210
תיאור מפורט
22 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 1210 (3225 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CL32B226KOJVPNE דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
יצרן
מאפיינים
שימוש כללי
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
1210 (3225 מטרי)
טולרנס
±10%