FFSD-05-D-12.00-01-N
מק"ט מוצר של DigiKey
SAM8219-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FFSD-05-D-12.00-01-N
תיאור
CABLE ASSEM .05" 10POS F-F 12"
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 מכללי כבלים מלבניים שקע לשקע 1.00‏ רגל (304.80‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FFSD-05-D-12.00-01-N דגמים
קטגוריה
פסיעה - כבלים
0.025‏ אינץ' (0.64‏ מ"מ)
יצרן
Samtec Inc.
אורך
סדרה
מאפיינים
מפתח מקטב
אריזה
בתפזורת
צבע
אפור, סרט
סטטוס החלק
פעיל
סיכוך
לא מסוכך
סוג מחבר
שקע לשקע
סיומת כבל
IDC
מספר המיקומים
10
גימור מגע
זהב
מספר השורות
2
עובי גימור מגע
פסיעה - מחברים
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
מלאי מפעל: 230‏
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
אורך חלופי
CABLE ASSEM .05" 10POS F-F 2"
CABLE ASSEM .05" 10POS F-F 6"
CABLE ASSEM FLAT 10 POS IDC
CABLE ASSEM .05" 10POS F-F 72"
:‏ במלאי34
CABLE ASSEM .05" 10POS 3"