FJ-05-D-12.00-4 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
GCT
קיים במלאי: 437
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FJ-05-D-12.00-4
מק"ט מוצר של DigiKey
FJ-05-D-12.00-4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FJ-05-D-12.00-4
תיאור
CABLE FFC/FPC 5POS 1MM 12"