FJ-30-D-10.00-4 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
GCT
קיים במלאי: 37
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FJ-30-D-10.00-4
מק"ט מוצר של DigiKey
FJ-30-D-10.00-4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FJ-30-D-10.00-4
תיאור
CABLE FFC/FPC 30POS 1MM 10"