FJH-10-D-05.00-4 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Molex
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Molex
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
GCT
קיים במלאי: 500
GCT
קיים במלאי: 559
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
FJH-10-D-05.00-4
מק"ט מוצר של DigiKey
FJH-10-D-05.00-4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FJH-10-D-05.00-4
תיאור
CABLE FFC/FPC 10POS 0.5MM 5"