FJH-30-D-10.00-4
מק"ט מוצר של DigiKey
FJH-30-D-10.00-4-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FJH-30-D-10.00-4
תיאור
CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 10"