FLE-146-01-G-DV
מק"ט מוצר של DigiKey
SAM1226-46-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FLE-146-01-G-DV
תיאור
CONN RCPT 92POS 0.05 GOLD SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
92 חיבורים שקע מחבר 0.050‏ אינץ' (1.27‏ מ"מ) הרכבה משטחית זהב
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FLE-146-01-G-DV דגמים
קטגוריה
סיומת
יצרן
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
סדרה
גימור מגע - חיבור
אריזה
בתפזורת
עובי גימור מגע - חיבור
10.0 מיקרו-אינץ' (0.25 מיקרומטר)
סטטוס החלק
פעיל
צבע בידוד
שחור
סוג מחבר
גובה הבידוד
סוג מגע
שקע נקבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סגנון
לוח-ללוח או כבל
גימור מגע - זקף
זהב
מספר המיקומים
דירוג זרם (אמפר)
2A (לכל מגע)
מספר המיקומים הטעונים
הכול
חומר בידוד
פולימר גביש נוזלי (LCP)
פסיעה - חיבור
צורת המגע
מרובע
מספר השורות
2
חומר מגע
ארד זרחני
מרווח שורות - בחיבור
עובי גימור מגע - זקף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
זמין להזמנה
מלאי מפעל: 169‏
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
אורך חלופי
CONN RCPT 150POS 0.05 GOLD SMD
:‏ במלאי531
CONN RCPT 148POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 146POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 144POS 0.05 GOLD SMD
CONN RCPT 142POS 0.05 GOLD SMD