MPT-06-6.30-01-L-V
MPT-06-6.30-01-L-V
MPT-06-6.30-01-L-V
מק"ט מוצר של DigiKey
SAM9731-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MPT-06-6.30-01-L-V
תיאור
CONN HDR 6POS 5.00MM PCB SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
6 חיבורים פס פינים, להבי זכר מחבר לחם (Solder) 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ) חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MPT-06-6.30-01-L-V דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוביל לוח, נועל בריח
יצרן
Samtec Inc.
צבע
שחור
סדרה
סוג הידוק
כבש (Ramp) נועל
אריזה
מגש
חומר מגע
סגסוגת נחושת
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע
זהב
סוג מחבר
פס פינים, להבי זכר
עובי גימור מגע
10.0 מיקרו-אינץ' (0.25 מיקרומטר)
מספר המיקומים
6
ערך נקוב של המתח
812 V
פסיעה
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
30 A
סוג ההרכבה
חור מעבר
חומר - בידוד
פולימר גביש נוזלי (LCP)
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C