T1M-10-GF-S-V-K-TR | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CONN HEADER SMD 10POS 1MM |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 10 חיבורים 0.039 אינץ' (1.00 מ"מ) |
מודלים EDA/CAD | T1M-10-GF-S-V-K-TR דגמים |
קטגוריה | סוג הידוק כבש (Ramp) נועל |
יצרן | גובה הבידוד 0.167 אינץ' (4.25 מ"מ) |
סדרה | צורת המגע מרובע |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | גימור מגע - חיבור זהב |
סוג מחבר | גימור מגע - זקף בדיל |
סוג מגע פין זכר | חומר מגע ארד זרחני |
פסיעה - חיבור | חומר בידוד פולימר גביש נוזלי (LCP) |
מספר המיקומים | מאפיינים Pick and Place |
מספר השורות 1 | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 85°C |
מספר המיקומים הטעונים הכול | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
סגנון | צבע בידוד שחור |
עיטוף מעוטה - 4 קירות | דירוג זרם (אמפר) 3.3A (לכל מגע) |
סוג ההרכבה | ערך נקוב של המתח 250VAC, 353VDC |