T1M-10-GF-S-V-K-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
SAM14659TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SAM14659CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SAM14659DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
T1M-10-GF-S-V-K-TR
תיאור
CONN HEADER SMD 10POS 1MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 10 חיבורים 0.039‏ אינץ' (1.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
T1M-10-GF-S-V-K-TR דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
כבש (Ramp) נועל
יצרן
גובה הבידוד
0.167‏ אינץ' (4.25‏ מ"מ)
סדרה
צורת המגע
מרובע
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
גימור מגע - חיבור
זהב
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מחבר
גימור מגע - זקף
בדיל
סוג מגע
פין זכר
חומר מגע
ארד זרחני
פסיעה - חיבור
חומר בידוד
פולימר גביש נוזלי (LCP)
מספר המיקומים
מאפיינים
Pick and Place
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
3.3A (לכל מגע)
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
250VAC, 353VDC