TCMD-12-S-06.00-01
מק"ט מוצר של DigiKey
SAM8314-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TCMD-12-S-06.00-01
תיאור
CABLE ASSEM 2MM 24POS SGL END 6"
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
24 מכללי כבלים מלבניים תקע לכבל 0.500‏ רגל (152.40‏ מ"מ, 6.00 אינץ')
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TCMD-12-S-06.00-01 דגמים
קטגוריה
פסיעה - מחברים
0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
יצרן
Samtec Inc.
פסיעה - כבלים
סדרה
אורך
אריזה
בתפזורת
צבע
אפור, סרט
סטטוס החלק
פעיל
סיכוך
לא מסוכך
סוג מחבר
תקע לכבל
סיומת כבל
IDC
מספר המיקומים
24
גימור מגע
זהב
מספר השורות
2
מספר מוצר בסיס
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
זמין להזמנה
בדיקת זמן האספקה
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
אורך חלופי
CABLE ASSEM 2MM 24POS SGL END 2"
CABLE ASSEM 2MM 24PS SGL END 12"