TFM-150-32-S-D-A
מק"ט מוצר של DigiKey
SAM12116-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TFM-150-32-S-D-A
תיאור
CONN HEADER SMD 100POS 1.27MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 100 חיבורים 0.050‏ אינץ' (1.27‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TFM-150-32-S-D-A דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך מגע - בחיבור
0.139‏ אינץ' (3.53‏ מ"מ)
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
צינור
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
זהב
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
פסיעה - חיבור
חומר מגע
ארד זרחני
מספר המיקומים
חומר בידוד
פולימר גביש נוזלי (LCP)
מספר השורות
2
מאפיינים
מוביל לוח
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
דירוג זרם (אמפר)
3.2A (לכל מגע)
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
250VAC