UMPT-10-02.5-L-V-S-W-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
612-UMPT-10-02.5-L-V-S-W-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
612-UMPT-10-02.5-L-V-S-W-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
612-UMPT-10-02.5-L-V-S-W-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UMPT-10-02.5-L-V-S-W-TR
תיאור
CONN HDR 10POS 2.00MM SMD SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 4
מודלים EDA/CAD
UMPT-10-02.5-L-V-S-W-TR דגמים
ערך נקוב של המתח
650 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C