109BC12FA7-1
מק"ט מוצר של DigiKey
109BC12FA7-1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
109BC12FA7-1
תיאור
FAN BLOWER 51X15MM 12VDC WIRE
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מאוורר מפוח 12VDC מרובע/מעוגל - אורך 51 מ"מ ×‏ גובה 52.6 מ"מ כדור ‎3.6 CFM‎‏ (0.101 מ"ק/דקה) 2 מוליכי חוטים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
109BC12FA7-1 דגמים
קטגוריה
רעש
38.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
960 mW
סדרה
RPM
אריזה
תיבה
סיומת
2 מוליכי חוטים
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
מתח - נומינלי
סוכנות הרשאות
CSA, TUV, UL
גודל / מידה
מרובע/מעוגל - אורך 51 מ"מ ×‏ גובה 52.6 מ"מ
משקל
‎0.073 lb (33.11 g)‎
רוחב
15.00 מ"מ
דירוג זרם (אמפר)
0.080A
זרימת אוויר
‎3.6 CFM‎‏ (0.101 מ"ק/דקה)
תחום מתח
6 ~ 13.8VDC
לחץ סטטי
0.520‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 129.5‏)
חומר - מסגרת
פלסטיק
סוג מסב
כדור
חומר - להב
פלסטיק
סוג מאוורר
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C