109BC12MD7-1
מק"ט מוצר של DigiKey
109BC12MD7-1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
109BC12MD7-1
תיאור
FAN BLOWER 51X15MM 12VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר מפוח 12VDC מרובע/מעוגל - אורך 51 מ"מ ×‏ גובה 52.6 מ"מ כדור ‎3.2 CFM‎‏ (0.090 מ"ק/דקה) 3 מוליכי חוט
קטגוריה
רעש
35.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
720 mW
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
דירוג זרם (אמפר)
0.060A
זרימת אוויר
‎3.2 CFM‎‏ (0.090 מ"ק/דקה)
תחום מתח
6 ~ 13.8VDC
לחץ סטטי
0.400‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 99.6‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C