109BC24GC7-1
מק"ט מוצר של DigiKey
1688-2164-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
109BC24GC7-1
תיאור
FAN BLOWER 51X15MM 24VDC WIRE
תיאור מפורט
מאוורר מפוח 24VDC מרובע/מעוגל - אורך 51 מ"מ ×‏ גובה 52.6 מ"מ כדור ‎4.4 CFM‎‏ (0.123 מ"ק/דקה) 3 מוליכי חוט
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
109BC24GC7-1 דגמים
קטגוריה
רעש
43.0dB(A)
יצרן
הספק (Watts)
1.68 W
טמפרטורת פעולה
-4 ~ 158°F (-20 ~ 70°C)
דירוג זרם (אמפר)
0.070A
זרימת אוויר
‎4.4 CFM‎‏ (0.123 מ"ק/דקה)
תחום מתח
12 ~ 27.6VDC
לחץ סטטי
0.860‏ ב-O‏2‏H‏ (Pa‏ 214.2‏)
אורך חיים @ טמפרטורה
40000 שעות ב-60°C